DIENA IR LABA, JA SĀKAS AR DABLAB!

Kas ir lēni presētas, auksti spiestas sulas?

Dabas Laboratorijas sulas ir lēni presētas, auksti spiestas (cold pressed).

Šādi iegūtas sulas var saukt par dzīvām, jo tās ir nepasterizētas un nav pakļautas papildus apstrādei, tādejādi maksimāli saglabājot vitamīnus, minerālvielas un vērtīgos enzīmus. Sulas ir bez mākslīgām piedevām, garšas pastiprinātājiem, tās netiek atšķaidītas ar ūdeni.

Sulas tiek pildītas 0,33 l pudelēs, kur, katras sulu pudeles saražošanai, tiek izmantots vairāk kā puskilograms augļu, ogu, dārzeņu un zaļumu.

Aukstā spieduma sulu iegūšanas metode augļus un dārzeņus nevis sagriež ar asmeņiem, bet pilnībā izspiež (presējot), tādejādi iegūstot augstvērtīgu produktu.

Dzerot sulas ikdienā var uzlabot pašsajūtu, vielmaiņu, ādas izskatu. Kopumā uzlabojas vispārējais veselības stāvoklis, jo tiek saņemti dabīgi vitamīni, kas stiprina imūnsistēmu un aizsargā organismu.

Augstvērtīgi iegūta sula ir kā labākais “fast food” cilvēka organismam. Uzsūcoties dažu minūšu laikā, tiek saņemta ātra, dabīga un īsta palīdzība praktiski jebkurā situācijā.

Dabas Laboratorijas piedāvātajās sulās un šotiņos veselīgais mijas ar garšīgo. Katra sula un šotiņš sniedz baudījumu garšas kārpiņām, tajā pašā laikā nodrošinot visu nepieciešamo organismam.

Diena ir laba, ja sākas ar DABLAB!


PIEVIENOJIES MUMS


Droši maksājumi

256 bitu datu šifrēšana

Piegāde visā Latvijā

Sīkāk par piegādi šeit